






Spisegruppe furniture/fashionCopenhagen Ø140 cm med 4 Velvet StolerBeige/Sort
9 885 kr
Farge: Beige/Svart
Beskrivelse
Spisegruppe Copenhagen, med et rundt spisebord i svart MDF med finer, og svarte bordben i metall.
Mål Bord
- Diameter: 140 cm
- Høyde: 74 cm
Mål Stol
- Høyde: 765 cm
- Sittehøyde: 465 cm
- Bredde: 50 cm
- Dybde: 57 cm
- Diameter: 140 cm
- Høyde: 74 cm
Mål Stol
- Høyde: 765 cm
- Sittehøyde: 465 cm
- Bredde: 50 cm
- Dybde: 57 cm
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | furniture/fashion |
|---|---|
| Art.Nr. | GR22013 |
| Farge | Beige/Svart |
| Materiale | Polyester linne/Metall/MDF med faner |
| Antall Stoler | 4 |
| Sitehøyde | 46,5 cm |
| Sittebredde | 41 cm |
| Montering | Ja - lettere |
| Rygghøyde | 30 cm |
| Sittedybde | 42,5 cm |
| Serie | Copenhagen |
| Form bord | Rundt |
| Topplate | MDF med finer |
| Bruksområde | Innendørs |
| Produkttype | Spisegruppe |


