






Spisegruppe furniture/fashionCopenhagen Ø140 cm med 6 Emma Stoler
13 885 kr

Copenhagen Ø140 cm med 6 Emma Stoler
13 885 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Spisegruppe Copenhagen, med et rundt spisebord i svart MDF med finér og svarte bordben i metall. Kombineres med 6stk Emma spisestoler med svarte stolben i jern og lysegrå samt svarte seter i fløyel.
Mål Bord
- Diameter: 140 cm
- Høyde: 74 cm
Mål Stol
- Høyde: 89 cm
- Sittehøyde: 45 cm
- Bredde: 47 cm
- Dybde: 57 cm
- Diameter: 140 cm
- Høyde: 74 cm
Mål Stol
- Høyde: 89 cm
- Sittehøyde: 45 cm
- Bredde: 47 cm
- Dybde: 57 cm
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | furniture/fashion |
|---|---|
| Art.Nr. | GR22019 |
| Montering | Ja - lettere |
| Farge | Grå/Sort |
| Serie | Copenhagen |
| Form bord | Rundt |
| Topplate | MDF med finer |
| Bruksområde | Innendørs |
| Materiale | Sammet/Metall/MDF med faner |
| Produkttype | Spisegruppe |
| Rygghøyde | 44 cm |
| Sittedybde | 40 cm |
| Sitehøyde | 45 cm |
| Sittebredde | 47 cm |
| Antall Stoler | 6 |