






Spisegruppe furniture/fashionCopenhagen Ø140 cm med 6 Windu StolerGrå/Sort
13 199 kr
Beskrivelse
Møbelsettet/fashion Copenhagen med 6 Windu Stoler Mikrofiber har et rundt spisebord i MDF med finer og bordben i metall. Det følger med 6 stk Windu spisestoler med stolben i jern og brune seter i mikrofiber.
Mål Bord
- Diameter: 140 cm
- Høyde: 74 cm
Mål Stol
- Høyde: 94 cm
- Sittehøyde: 47 cm
- Bredde: 43 cm
- Dybde: 49 cm
- Diameter: 140 cm
- Høyde: 74 cm
Mål Stol
- Høyde: 94 cm
- Sittehøyde: 47 cm
- Bredde: 43 cm
- Dybde: 49 cm
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | furniture/fashion |
|---|---|
| Art.Nr. | GR22022 |
| Montering | Ja - lettere |
| Farge | Grå/Sort |
| Serie | Copenhagen |
| Form bord | Rundt |
| Topplate | MDF med finer |
| Bruksområde | Innendørs |
| Materiale | Mikrofiber/Metall/MDF med faner |
| Produkttype | Spisegruppe |
| Sittebredde | 41 cm |
| Sittedybde | 37 cm |
| Antall Stoler | 6 |
| Sitehøyde | 47 cm |