





Spisegruppe furniture/fashionCornelia med 6 Limhamn Stoler
16 459 kr
- Midlertidig utsolgt
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Spisegruppe fra Furniture Fashion. Rektangulært spisebord Cornelia med ramme og ben i sort metall. Bordplaten er i naturlig tre i to deler. Spisestoler Limhamn med ramme og ben i sort metall. Lav rygg i et eksklusivt designet design. Ryggen og setet er i sort fløyel. Enkel montering er nødvendig.
Varemerke
Beskrivelse
Spisegruppe fra Furniture Fashion. Rektangulært spisebord Cornelia med ramme og ben i sort metall. Bordplaten er i naturlig tre i to deler. Spisestoler Limhamn med ramme og ben i sort metall. Lav rygg i et eksklusivt designet design. Ryggen og setet er i sort fløyel. Enkel montering er nødvendig.
Mål bord
- Lengde: 200 cm
- Bredde: 90 cm
- Høyde: 75 cm
- Mellom ben (langside): 180 cm
- Høyde til underside: 73 cm
Mål stol
- Bredde: 61 cm
- Høyde: 76,5 cm
- Dybde: 54 cm
- Lengde: 200 cm
- Bredde: 90 cm
- Høyde: 75 cm
- Mellom ben (langside): 180 cm
- Høyde til underside: 73 cm
Mål stol
- Bredde: 61 cm
- Høyde: 76,5 cm
- Dybde: 54 cm
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | furniture/fashion |
|---|---|
| Art.Nr. | GR19203 |
| Farge | Tre/Natur |
| Uttrekkbart | Nei |
| Serie | Cornelia |
| Form bord | Rektangulær |
| Bruksområde | Innendørs |
| Materiale | NaturTre/Metall |
| Produkttype | Spisegruppe |
| Sittedybde | 42 cm |
| Sitehøyde | 48 cm |
| Sittebredde | 45 cm |
| Antall Stoler | 6 |