


Spisegruppe StenexpoAlborg med 4 Tjörn Stoler
12 299 kr16 399 kr
Spar 25 %
Kampanje
- Midlertidig utsolgt
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Elegant spisegruppe med bord i massiv eik og 4 matchende stoler i massiv eik. Bordet kan suppleres med innfelling på begge sider hvis ønskelig, praktisk når dere blir mange rundt bordet.
Egenskaper
| Varemerke | Stenexpo |
|---|---|
| Art.Nr. | 1270 |
| Montering | Nei |
| Farge | Massiv Eik |
| Serie | Alborg |
| Form bord | Rektangulær |
| Materiale | Massiv oljeteik |
| Produkttype | Spisegrupp |
| Høyde | 75 cm |
| Lengde | 140 cm |
| Sittedybde | 44 cm |
| Sitehøyde | 47 cm |
| Sittebredde | 46 cm |
| Bredde | 90 cm |

