



Spisegruppe StenexpoKivik med 6 Borgholm Stoler
17 737 kr23 649 kr
Spar 25 %
Kampanje
- Midlertidig utsolgt
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Oval spisegruppe i massiv hvitoljet eik med buede kanter og 6 svarte stoler i massiv ask, den medfølgende innleggsplaten gjør at bordet kan forlenges til hele 210 cm.
Egenskaper
| Varemerke | Stenexpo |
|---|---|
| Art.Nr. | 1340 |
| Montering | Nei |
| Farge | Natur/Svart |
| Uttrekkbart | Ja |
| Serie | Kivik |
| Form bord | Rektangulær |
| Materiale | Massiv hvtoljeteik/Sortbetset |
| Produkttype | Spisegrupp |
| Høyde | 75 cm |
| Lengde | 210 cm |
| Sittedybde | 44 cm |
| Sitehøyde | 47 cm |
| Sittebredde | 46 cm |
| Bredde | 90 cm |
