


Spisegruppe StenexpoKivik med 6 Eksjö Stoler
16 237 kr21 649 kr
Spar 25 %
Kampanje
Beskrivelse
Oval spisegruppe i massiv hvitoljet eik med buede kanter og 6 matchende stoler, den medfølgende innleggsplaten gjør at bordet kan forlenges til hele 210 cm.
Egenskaper
| Varemerke | Stenexpo |
|---|---|
| Art.Nr. | 1330 |
| Montering | Nei |
| Farge | Hvitoljet |
| Uttrekkbart | Ja |
| Serie | Kivik |
| Form bord | Rektangulær |
| Materiale | Massiv hvtoljeteik |
| Produkttype | Spisegrupper |
| Høyde | 75 cm |
| Lengde | 210 cm |
| Sittedybde | 42 cm |
| Sitehøyde | 47 cm |
| Sittebredde | 44 cm |
| Bredde | 90 cm |
