Beskrivelse
Oval spisegruppe i massiv hvitoljet eik med buede kanter og 6 matchende stoler, den medfølgende innleggsplaten gjør at bordet kan forlenges til hele 210 cm.
Egenskaper
| Varemerke | Stenexpo |
|---|---|
| Art.Nr. | 1320 |
| Montering | Nej |
| Farge | Vitoljad |
| Uttrekkbart | Ja |
| Høyde | 75 cm |
| Lengde | 210 cm |
| Sittedybde | 44 cm |
| Sitehøyde | 47 cm |
| Sittebredde | 46 cm |
| Serie | Kivik |
| Form bord | Rektangulär |
| Bredde | 90 cm |
| Materiale | Massiv vitoljad ek |
| Produkttype | Matgrupp |




