



Spisegruppe StenexpoVisby med 6 Borgholm Stoler
15 356 kr19 195 kr
Spar 20 %
Kampanje
tom 18/5

Visby med 6 Borgholm Stoler
15 356 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Oval spisegruppe i massiv oljet eik med bueformede kanter og 6 svarte stoler, den medfølgende innleggsplaten gjør at bordet kan forlenges til hele 210 cm.
Egenskaper
| Varemerke | Stenexpo |
|---|---|
| Art.Nr. | 1350 |
| Montering | Nej |
| Farge | Natur/Svart |
| Uttrekkbart | Ja |
| Høyde | 75 cm |
| Lengde | 210 cm |
| Sittedybde | 44 cm |
| Sitehøyde | 47 cm |
| Sittebredde | 46 cm |
| Serie | Visby |
| Form bord | Rektangulär |
| Bredde | 90 cm |
| Materiale | Massiv vitoljad ek/svartbetsad |
| Produkttype | Matgrupp |
