





Spisegruppe Venture HomeDanburi Ø60 cm med 2 stk Night StolerSort
3 439 kr
Farge: Sort

Danburi Ø60 cm med 2 stk Night Stoler
Sort3 439 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Det runde spisebordet Danburi har en klassisk design med en rund bordplate i MDF og lett utsvungne ben i tre med dekorative detaljer i stål. Her i perfekt kombinasjon med spisestoler fra Night-serien. Stolen har en heltrukket sete i fløyelsstoff og ben i matchende farge.
Bord
Diameter: 60 cm
Høyde: 75 cm
Stol
Bredde: 49 cm
Dybde: 46 cm
Høyde: 87 cm
Diameter: 60 cm
Høyde: 75 cm
Stol
Bredde: 49 cm
Dybde: 46 cm
Høyde: 87 cm
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | GR23908 |
| Farge | Sort |
| Materiale | MDF/Polyester/Sammet |
| Antall Stoler | 2 |
| Sitehøyde | 49 cm |
| Sittebredde | 49 cm |
| Sittedybde | 46 cm |
| Serie | Danburi |
| Bruksområde | Innendørs |


