
Velg Farge
Velg Rygghøyde (cm)
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Spisegruppe Venture Home Dipp med 6 Velvet Stoler Sammet er en elegant spisegruppe med et svart bord og seks stoler med sorte ben med vakre detaljer.
Mål Bord
- Lengde: 180 cm
- Bredde: 90 cm
- Høyde: 75,5 cm
- Avstand mellom ben langsiden: 177 cm
- Høyde til underside av bord: 72,5 cm
Mål Stol
- Bredde: 50 cm
- Dybde: 57 cm
- Høyde: 76,5 cm
Annet
- Materiale bordplate: MDF
- Materiale bordben: Metall
- Materiale sete: Fløyel
- Lengde: 180 cm
- Bredde: 90 cm
- Høyde: 75,5 cm
- Avstand mellom ben langsiden: 177 cm
- Høyde til underside av bord: 72,5 cm
Mål Stol
- Bredde: 50 cm
- Dybde: 57 cm
- Høyde: 76,5 cm
Annet
- Materiale bordplate: MDF
- Materiale bordben: Metall
- Materiale sete: Fløyel
Dokument
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Montering | Ja - lettere |
| Bruksområde | Innendørs |
| Sittedybde | 43 cm |
| Sitehøyde | 47 cm |
| Sittebredde | 47 cm |
| Antall Stoler | 6 |
| Ileggsplate | Nei |
| Farge | Mønstret, Sort/Messing, Svart/Beige, Svart/Grønn, Svart/Messing/Blomstret, Svart/Messing/Lysegrå, Svart/Messing/Rosa, Svart/Messing/Svart, Svart/Messing/Svart/Messing, Svart/Rosa, Svart/Rosa/Messing |
| Uttrekkbart | Nei |
| Serie | Dipp, Dipp/Velvet |
| Form bord | Rektangulær |
| Topplate | finer/MDF |
| Materiale | MDF/Metall/100 % Polyester, MDF/Metall/Kunstlær, MDF/Metall/Sammet |
| Produkttype | Spisegruppe |
| Ben | Svart |
| Rygghøyde | 30, 31 cm |
| Sittedybde | 490 mm |











