
Spisegruppe Venture HomeDipp Ø115 cm med 4 Velvet Stoler
fra4 327 krfra5 409 kr
Spar 20 %
Kampanje
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Venture Home Dipp spisegruppe med Velvet stoler er en elegant spisegruppe med et svart rundt spisebord og fire stoler med svarte ben med vakre detaljer.
Mål Bord
- Høyde: 75 cm
- Mål mellom ben langside: 80 cm
- Høyde til underside av bord: 72,5 cm
Mål Stol
- Bredde: 50 cm
- Dybde: 57 cm
- Høyde: 76,5 cm
Annet
- Materiale bordplate: MDF
- Materiale bordben: Metall
- Materiale sete: Fløyel
- Høyde: 75 cm
- Mål mellom ben langside: 80 cm
- Høyde til underside av bord: 72,5 cm
Mål Stol
- Bredde: 50 cm
- Dybde: 57 cm
- Høyde: 76,5 cm
Annet
- Materiale bordplate: MDF
- Materiale bordben: Metall
- Materiale sete: Fløyel
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | GR816S |
| Montering | Ja - lettere |
| Uttrekkbart | Nei |
| Serie | Dipp |
| Form bord | Rundt |
| Topplate | finer/MDF |
| Type | Spisegruppe |
| Bruksområde | Innendørs |
| Rygghøyde | 30 cm |
| Diameter | 115 cm |
| Sittedybde | 43 cm |
| Sitehøyde | 47 cm |
| Sittebredde | 47 cm |
| Antall Stoler | 4 |
| Ileggsplate | Nei |
| Farge | Svart/Grønn, Svart/Lysgrå, Svart/Messing/Blomstret, Svart/Messing/Lysegrå, Svart/Rosa, Svart/Svart |
| Materiale | MDF/Metall/Polyester, MDF/Metall/Sammet |






