







Spisegruppe Venture HomeDipp Rektangulær med 4stk Comfort Stoler
7 199 kr8 999 kr
Spar 20 %
Kampanje
- Midlertidig utsolgt
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Å kombinere ulike farger og materialer er ofte en stor suksess. Med Venture Homes spisebord Dipp og våre spisestoler Comfort får du kombinasjonen - moderne, koselig og tidløst!
Mål Bord
- Bredde: 90 cm
- Lengde: 180 cm
- Høyde: 75 cm
Mål Stol
- Bredde: 58 cm
- Dybde: 61 cm
- Høyde: 92 cm
- Bredde: 90 cm
- Lengde: 180 cm
- Høyde: 75 cm
Mål Stol
- Bredde: 58 cm
- Dybde: 61 cm
- Høyde: 92 cm
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | GR24029 |
| Farge | Sort |
| Ben | Stål |
| Serie | Dipp |
| Form bord | Rektangulær |
| Bruksområde | Innendørs |
| Materiale | Faner |
| Produkttype | Spisegruppe |
| Sittedybde | 61 cm |
| Sitehøyde | 92 cm |
| Sittebredde | 58 cm |
| Antall Sitteplasser | 4 |
