
Spisegruppe Venture HomeEstelle 140 med 4 Valentina Stoler Fløyel
fra10 815 kr
utvalgte på
Kampanje
Velg Farge
Beskrivelse
Venture Home Estelle spisegruppe med Valentina stoler er en elegant spisegruppe med et hvitt marmorbord og fire fløyelsstoler.
Mål Bord
- Bredde: 90 cm
- Lengde: 140 cm
- Høyde: 74,5 cm
Mål Stol
- Bredde: 54,5 cm
- Høyde: 77 cm
- Dybde: 49,5 cm
Annet
- Mål mellom ben langsiden: 121 cm
- Høyde til underside av bord: 73,1 cm
- Bredde: 90 cm
- Lengde: 140 cm
- Høyde: 74,5 cm
Mål Stol
- Bredde: 54,5 cm
- Høyde: 77 cm
- Dybde: 49,5 cm
Annet
- Mål mellom ben langsiden: 121 cm
- Høyde til underside av bord: 73,1 cm
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | GR14001S |
| Uttrekkbart | Nei |
| Materiale | Marmor/Metall/Sammet |
| Serie | Estelle |
| Form bord | Rektangulær |
| Topplate | Marmor |
| Type | Spisegruppe |
| Bruksområde | Innendørs |
| Rygghøyde | 30 cm |
| Sittedybde | 43 cm |
| Sitehøyde | 47 cm |
| Sittebredde | 47 cm |
| Antall Stoler | 4 |
| Ileggsplate | Nei |
| Farge | Sort/Hvit, Svart/Vit/Grön, Svart/Vit/Rosa |



