







Spisegruppe Venture HomeEstelle med 4 Wrigley Stoler FløyelHvit/Sort
9 271 kr11 589 kr
Spar 20 %
Kampanje
Farge: Hvit/Svart

Estelle med 4 Wrigley Stoler Fløyel
Hvit/Sort9 271 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.

Spisegruppen Venture Home Estelle med 4 Wrigley Stoler i fløyel er en stilig spisegruppe med et rundt spisebord i moderne design med trompetfot i pulverlakkert metall og en bordplate i marmor. Den inkluderer fire spisestoler i eksklusiv, heltrukket design med ben i sort, pulverlakkert metall. Stolene har en avrundet rygg med rynket fløyelsstoff og dekorativ søm, samt avrundet sete i fløyelsstoff. Rygg og sete har myk polstring. Enkel montering kreves.
Varemerke
Beskrivelse
Spisegruppen Venture Home Estelle med 4 Wrigley Stoler i fløyel er en stilig spisegruppe med et rundt spisebord i moderne design med trompetfot i pulverlakkert metall og en bordplate i marmor. Den inkluderer fire spisestoler i eksklusiv, heltrukket design med ben i sort, pulverlakkert metall. Stolene har en avrundet rygg med rynket fløyelsstoff og dekorativ søm, samt avrundet sete i fløyelsstoff. Rygg og sete har myk polstring. Enkel montering kreves.
Mål Bord
- Høyde: 75 cm
- Diameter: 106 cm
- Høyde til underside av bord: 72 cm
Mål Stol
- Bredde: 49 cm
- Dybde: 50 cm
- Høyde: 79,5 cm
Annet
- Materiale bordplate: Marmor
- Materiale bordben: Metall
- Materiale sete: Fløyel
- Høyde: 75 cm
- Diameter: 106 cm
- Høyde til underside av bord: 72 cm
Mål Stol
- Bredde: 49 cm
- Dybde: 50 cm
- Høyde: 79,5 cm
Annet
- Materiale bordplate: Marmor
- Materiale bordben: Metall
- Materiale sete: Fløyel
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | GR20648 |
| Farge | Hvit/Svart |
| Uttrekkbart | Nei |
| Materiale | Marmor/Metall/Sammet |
| Serie | Estelle |
| Form bord | Rundt |
| Type | Spisegruppe |
| Rygghøyde | 30 cm |
| Diameter | 106 cm |
| Sittedybde | 42 cm |
| Sitehøyde | 49,5 cm |
| Sittebredde | 47 cm |
| Antall Stoler | 4 |
| Ileggsplate | Nei |
| Montering | Ja - lettere |
| Bruksområde | Innendørs |

