


Spisegruppe Venture HomeEstelle Rund med 4stk Comfort StolerSort/Messing/Grå
9 855 kr12 319 kr
Spar 20 %
Kampanje
Beskrivelse
Estelle, et moderne og stilig spisebord - her sammen med spisestoler i Comfort-serien. Skap noe stilig og sosialt med plass til god mat og samvær!
Mål Bord
- Diameter: 106 cm
- Høyde: 75 cm
Mål Stol
- Bredde: 58 cm
- Dybde: 61 cm
- Høyde: 92 cm
- Diameter: 106 cm
- Høyde: 75 cm
Mål Stol
- Bredde: 58 cm
- Dybde: 61 cm
- Høyde: 92 cm
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | GR24062 |
| Farge | Svart/Messing/Grå |
| Ben | Stål |
| Serie | Estelle |
| Form bord | Rundt |
| Bruksområde | Innendørs |
| Materiale | Marmor |
| Produkttype | Spisegruppe |
| Sittedybde | 61 cm |
| Sitehøyde | 92 cm |
| Sittebredde | 58 cm |
| Antall Sitteplasser | 4 |
