
Spisegruppe Venture HomeIna med 4 Ardi Stoler
fra6 599 kr
utvalgte på
Kampanje
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Spisegruppen Venture Home Ina med 4 Ardi Stoler er en stilig spisegruppe med et utvidbart spisebord i MDF med svarte bordben i metall. Det følger med fire spisestoler med stolben i metall og seter i plast.
Mål Bord
- Lengde: 160 cm
- Bredde: 85 cm
- Høyde: 75 cm
- Mål mellom ben langsiden: 135 cm
- Høyde til underside av bord: 72,5 cm
Mål Stol
- Bredde: 49 cm
- Dybde: 47,5 cm
- Høyde: 82 cm
Annet
- Materiale bordplate: MDF
- Materiale bordben: Metall
- Materiale sete: Plast
- Lengde: 160 cm
- Bredde: 85 cm
- Høyde: 75 cm
- Mål mellom ben langsiden: 135 cm
- Høyde til underside av bord: 72,5 cm
Mål Stol
- Bredde: 49 cm
- Dybde: 47,5 cm
- Høyde: 82 cm
Annet
- Materiale bordplate: MDF
- Materiale bordben: Metall
- Materiale sete: Plast
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Lengde med forlengelse | 200 cm |
| Lengde | 160 cm |
| Sittedybde | 41 cm |
| Sitehøyde | 45 cm |
| Sittebredde | 49 cm |
| Antall Stoler | 4 |
| Ileggsplate | Ja |
| Montering | Ja - lettere |
| Farge | Natur/Svart/Blå, Natur/Svart/Grå |
| Uttrekkbart | Ja |
| Serie | Ina |
| Form bord | Rektangulær |
| Topplate | MDF |
| Bruksområde | Innendørs |
| Materiale | MDF/Metall/Plast |
| Produkttype | Spisegruppe |
| Rygghøyde | 37 cm |

