








Spisegruppe Venture HomeIna med 4 Muscot Stoler Fløyel
9 275 kr
- Midlertidig utsolgt
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Spisegruppe Venture Home Ina med 4 Muscot Stoler i fløyel er en stilren spisegruppe med et forlengbart spisebord i MDF med svarte bordben i metall. Det følger med fire spisestoler i en heltrukket design med benstilling i sort pulverlakkert metall. Stolene har en rygg og sete i grå fløyelsstoff med myk polstring. Enkel montering kreves.
Varemerke
Beskrivelse
Spisegruppe Venture Home Ina med 4 Muscot Stoler i fløyel er en stilren spisegruppe med et forlengbart spisebord i MDF med svarte bordben i metall. Det følger med fire spisestoler i en heltrukket design med benstilling i sort pulverlakkert metall. Stolene har en rygg og sete i grå fløyelsstoff med myk polstring. Enkel montering kreves.
Mål Bord
- Lengde: 160 cm
- Bredde: 85 cm
- Høyde: 75 cm
- Avstand mellom bein på langside: 135 cm
- Høyde til undersiden av bordet: 72,5 cm
Mål Stol
- Bredde: 43 cm
- Dybde: 63 cm
- Høyde: 84 cm
Annet
- Materiale bordplate: MDF
- Materiale bordbein: Metall
- Materiale sete: Fløyel
- Lengde: 160 cm
- Bredde: 85 cm
- Høyde: 75 cm
- Avstand mellom bein på langside: 135 cm
- Høyde til undersiden av bordet: 72,5 cm
Mål Stol
- Bredde: 43 cm
- Dybde: 63 cm
- Høyde: 84 cm
Annet
- Materiale bordplate: MDF
- Materiale bordbein: Metall
- Materiale sete: Fløyel
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | GR20297 |
| Montering | Ja - lettere |
| Farge | Natur/Svart/Blå |
| Uttrekkbart | Ja |
| Serie | Ina |
| Form bord | Rektangulær |
| Topplate | MDF |
| Bruksområde | Innendørs |
| Materiale | MDF/Metall/Sammet |
| Produkttype | Spisegruppe |
| Lengde med forlengelse | 200 cm |
| Lengde | 160 cm |
| Sittedybde | 40 cm |
| Sitehøyde | 47 cm |
| Sittebredde | 46 cm |
| Antall Stoler | 4 |
| Ileggsplate | Ja |