
Spisegruppe Venture HomeInca med 4stk Comfort Stoler
fra8 199 kr
utvalgte på
Kampanje
Velg Farge
- Midlertidig utsolgt
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Spisebordet Inca i et slankt design, sammen med spisestoler Comfort - den perfekte kombinasjonen for deg som ønsker en trendy spisegruppe. Stolenes høye sittekomfort inviterer til lange og herlige stunder for samvær!
Mål Bord
- Bredde: 85 cm
- Lengde: 160 cm
- Høyde: 75 cm
Mål Stol
- Bredde: 58 cm
- Dybde: 61 cm
- Høyde: 92 cm
- Bredde: 85 cm
- Lengde: 160 cm
- Høyde: 75 cm
Mål Stol
- Bredde: 58 cm
- Dybde: 61 cm
- Høyde: 92 cm
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Ben | Stål |
| Serie | Inca |
| Form bord | Rektangulær |
| Bruksområde | Innendørs |
| Materiale | Papir Laminat |
| Produkttype | Spisegruppe |
| Sittedybde | 61 cm |
| Sitehøyde | 92 cm |
| Sittebredde | 58 cm |
| Antall Sitteplasser | 4 |
| Farge | Svart/Svart, Valnöt/Grå, Valnøtt/Svart |



