
Spisegruppe Venture HomeJane med 6 Vera Stoler Fløyel
fra14 047 kr
utvalgte på
Kampanje
Velg Farge
Beskrivelse
Spisegruppen Venture Home Jane med Vera stoler er en elegant spisegruppe med et vakkert mørkt teakbord som har en dekorativ midtplat i svart metall og seks stoler.
Mål Bord
- Bredde: 90 cm
- Lengde: 200 cm
- Høyde: 75 cm
Mål Stol
- Bredde: 50 cm
- Høyde: 88,5 cm
- Dybde: 66 cm
Annet
- Mål mellom ben langsiden: 180 cm
- Høyde til underside av bord: 72.5 cm
- Bredde: 90 cm
- Lengde: 200 cm
- Høyde: 75 cm
Mål Stol
- Bredde: 50 cm
- Høyde: 88,5 cm
- Dybde: 66 cm
Annet
- Mål mellom ben langsiden: 180 cm
- Høyde til underside av bord: 72.5 cm
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Uttrekkbart | Nei |
| Serie | Jakarta |
| Form bord | Rektangulær |
| Topplate | Teak |
| Bruksområde | Innendørs |
| Materiale | Teak/Metall/Sammet |
| Produkttype | Spisegruppe |
| Sittedybde | 46 cm |
| Sitehøyde | 49 cm |
| Sittebredde | 60 cm |
| Antall Stoler | 6 |
| Ileggsplate | Nei |
| Farge | Teak/Beige, Teak/Svart |


