



Spisegruppe Venture HomeJane med 8 Pobbie Stoler
12 839 kr16 049 kr
Spar 20 %
Kampanje
- Midlertidig utsolgt
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Spisegruppe Jane fra Venture Home. Spisebord i naturlig teak med svarte bordben i metall. Matches med 8 stk svarte Pobbie spisestoler med sete i kunstlær og svarte stolben i metall.
Stol
- Høyde: 85,3 cm
- Bredde: 43,5 cm
- Dybde: 43 cm
Bord
- Lengde: 200 cm
- Bredde: 90 cm
- Høyde: 75 cm
- Høyde: 85,3 cm
- Bredde: 43,5 cm
- Dybde: 43 cm
Bord
- Lengde: 200 cm
- Bredde: 90 cm
- Høyde: 75 cm
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | GR571 |
| Farge | Tre/Natur |
| Uttrekkbart | Nei |
| Serie | Jane |
| Form bord | Rektangulær |
| Bruksområde | Innendørs |
| Materiale | Teak/Metall/Kunstlær |
| Sittedybde | 39,5 cm |
| Sitehøyde | 48,5 cm |
| Sittebredde | 43,5 cm |
| Antall Stoler | 8 |
