







Spisegruppe Venture HomeJolie med 4 Annika StolerSort/Hvit/Kobber
9 671 kr12 089 kr
Spar 20 %
Kampanje
- Midlertidig utsolgt
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Spisegruppe Venture Home Jolie med 4 Annika stoler har et utvidbart spisebord i HPL og MDF med bordben i jern. Det inkluderer 4 stk Annika spisestoler med stolben i jern og seter i fløyel.
Mål Bord
- Lengde uttrekkbar mellom: 150 cm og 240 cm
- Bredde: 90 cm
- Høyde: 76 cm
Mål Stol
- Høyde: 87 cm
- Sittehøyde: 48 cm
- Bredde: 57 cm
- Dybde: 60 cm
- Lengde uttrekkbar mellom: 150 cm og 240 cm
- Bredde: 90 cm
- Høyde: 76 cm
Mål Stol
- Høyde: 87 cm
- Sittehøyde: 48 cm
- Bredde: 57 cm
- Dybde: 60 cm
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | GR22312 |
| Montering | Ja - lettere |
| Farge | Svart/Vit/Koppar |
| Serie | Jolie |
| Form bord | Rektangulær |
| Topplate | HPL och MDF |
| Bruksområde | Innendørs |
| Materiale | Sammet/Jern/HPL och MDF |
| Produkttype | Spisegruppe |
| Sittedybde | 44 cm |
| Sitehøyde | 48 cm |
| Sittebredde | 43 cm |
| Antall Stoler | 4 |
