
Spisegruppe Venture HomeJolie med 4 Bergen Stoler Fløyel
fra8 727 krfra10 909 kr
Spar 20 %
Kampanje
Velg Farge
- Midlertidig utsolgt
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Spisegruppe Venture Home Jolie med 4 Bergen Stoler Sammet har et uttrekkbart spisebord i HPL og MDF med bordben i jern. Det inkluderer 4 stk Bergen spisestoler med stolben i jern og seter i fløyel.
Mål Bord
- Lengde utvidbar mellom: 150 cm og 240 cm
- Bredde: 90 cm
- Høyde: 76 cm
Mål Stol
- Høyde: 78 cm
- Sittehøyde: 49 cm
- Bredde: 55 cm
- Dybde: 55 cm
- Lengde utvidbar mellom: 150 cm og 240 cm
- Bredde: 90 cm
- Høyde: 76 cm
Mål Stol
- Høyde: 78 cm
- Sittehøyde: 49 cm
- Bredde: 55 cm
- Dybde: 55 cm
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Montering | Ja - lettere |
| Serie | Jolie |
| Form bord | Rektangulær |
| Topplate | HPL och MDF |
| Bruksområde | Innendørs |
| Materiale | Sammet/Jern/HPL och MDF |
| Produkttype | Spisegruppe |
| Sittedybde | 45 cm |
| Sitehøyde | 49 cm |
| Sittebredde | 55 cm |
| Antall Stoler | 4 |
| Farge | Beige/Hvit/Svart, Sort/Hvit |


