





Spisegruppe Venture HomeKaseidon Ø100 cm med 4 stk Modesto StolerMørkegrå
9 139 kr

Kaseidon Ø100 cm med 4 stk Modesto Stoler
Mørkegrå9 139 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

En elegant spisegruppe som utstråler avslappet luksus, koselig komfort og tidløs skandinavisk design!
Vårt runde spisebord Kaseidon har en moderne utforming med en tynn toppplate og lett utsvingte ben i holdbart MDF og gummitre. Bordet gir en jordnær eleganse med sin varme farge som også er enkel å matche med øvrig innredning.
Varemerke
Beskrivelse
En elegant spisegruppe som utstråler avslappet luksus, koselig komfort og tidløs skandinavisk design!
Vårt runde spisebord Kaseidon har en moderne utforming med en tynn toppplate og lett utsvingte ben i holdbart MDF og gummitre. Bordet gir en jordnær eleganse med sin varme farge som også er enkel å matche med øvrig innredning.
Bord
Diameter: 100 cm
Høyde: 75 cm
Stol
Bredde: 48 cm
Dybde: 42 cm
Høyde: 79,5 cm
Diameter: 100 cm
Høyde: 75 cm
Stol
Bredde: 48 cm
Dybde: 42 cm
Høyde: 79,5 cm
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | GR23848 |
| Farge | Mørkegrå |
| Sittedybde | 42 cm |
| Sitehøyde | 47,5 cm |
| Sittebredde | 48 cm |
| Antall Stoler | 4 |
| Materiale | Gummi/Tre/Boucle |
| Serie | Kaseidon |
| Bruksområde | Innendørs |