
Spisegruppe Venture HomeLanzo Ø120 cm med 4 stk Modesto Stoler
fra7 799 kr
utvalgte på
Kampanje
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.

En trivelig og moderne spisegruppe! Vår fantastiske, runde spisebord Lanzo har et gjennomgående helhetlig design i MDF med en tynn bordplate og en vriden sylinderformet base som er sentrert under bordets midtpunkt. Her sammen med moteriktige spisestoler fra Modesto-serien. Stolen er fullt kledd i lurvete stoff med stilrent smale stolben i metall. Den lett avrundede ryggen og polstrede seteputen gir ekstra komfort og forlenger hyggelige måltider rundt spisebordet.
Varemerke
Beskrivelse
En trivelig og moderne spisegruppe! Vår fantastiske, runde spisebord Lanzo har et gjennomgående helhetlig design i MDF med en tynn bordplate og en vriden sylinderformet base som er sentrert under bordets midtpunkt. Her sammen med moteriktige spisestoler fra Modesto-serien. Stolen er fullt kledd i lurvete stoff med stilrent smale stolben i metall. Den lett avrundede ryggen og polstrede seteputen gir ekstra komfort og forlenger hyggelige måltider rundt spisebordet.
Bord
Diameter: 120 cm
Høyde: 75 cm
Stol
Bredde: 48 cm
Dybde: 42 cm
Høyde: 79,5 cm
Diameter: 120 cm
Høyde: 75 cm
Stol
Bredde: 48 cm
Dybde: 42 cm
Høyde: 79,5 cm
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | GR23483V |
| Materiale | MDF/Boucle |
| Serie | Lanzo |
| Bruksområde | Innendørs |
| Sittedybde | 42 cm |
| Sitehøyde | 47,5 cm |
| Sittebredde | 48 cm |
| Antall Stoler | 4 |
| Farge | Beige/Brun, Beige/Natur, Mocca, Natur |



