
Spisegruppe Venture HomeMarina med 4stk Comfort Stoler
fra7 287 kr
utvalgte på
Kampanje
Velg Farge
- Midlertidig utsolgt
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Marina, Venture Homes populære spisebord med dekorativt understell. Her sammen med komfortable spisestoler i Comfort-serien. Denne spisegruppen med moderne design skaper en stilren, naturlig og innbydende følelse til rommet!
Mål Bord
- Bredde: 90 cm
- Lengde: 180 cm
- Høyde: 75 cm
Mål Stol
- Bredde: 58 cm
- Dybde: 61 cm
- Høyde: 92 cm
- Bredde: 90 cm
- Lengde: 180 cm
- Høyde: 75 cm
Mål Stol
- Bredde: 58 cm
- Dybde: 61 cm
- Høyde: 92 cm
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Ben | Stål |
| Serie | Marina |
| Form bord | Rektangulær |
| Bruksområde | Innendørs |
| Materiale | Papir Laminat |
| Produkttype | Spisegruppe |
| Sittedybde | 61 cm |
| Sitehøyde | 92 cm |
| Sittebredde | 58 cm |
| Antall Sitteplasser | 4 |
| Farge | Sort/Grå, Svart/Svart |


