
Spisegruppe Venture HomeMarina med 6stk Comfort Stoler
fra9 415 kr
utvalgte på
Kampanje
Velg Farge
- Midlertidig utsolgt
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Moderne og koselig! Spisebordet Marina sammen med Comfort spisestoler gir deg en spisegruppe å lengte hjem til. Stolene er robuste og romslige - her sitter du gjerne lenge og nyter godt selskap fra gode venner!
Mål Bord
- Bredde: 90 cm
- Lengde: 180 cm
- Høyde: 75 cm
Mål Stol
- Bredde: 58 cm
- Dybde: 61 cm
- Høyde: 92 cm
- Bredde: 90 cm
- Lengde: 180 cm
- Høyde: 75 cm
Mål Stol
- Bredde: 58 cm
- Dybde: 61 cm
- Høyde: 92 cm
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Ben | Stål |
| Serie | Marina |
| Form bord | Rektangulær |
| Bruksområde | Innendørs |
| Materiale | Papir Laminat |
| Produkttype | Spisegruppe |
| Sittedybde | 61 cm |
| Sitehøyde | 92 cm |
| Sittebredde | 58 cm |
| Antall Sitteplasser | 6 |
| Farge | Natur/Svart, Rosa |


