








Spisegruppe Venture Homemed Bianca Spisebord og 4 Pobbie Spisestoler
7 999 kr9 999 kr
Spar 20 %
Kampanje
- Midlertidig utsolgt
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Matgruppe Bianca, med et rundt spisebord i valnøttfarget MDF med finér og valnøttfargede bordben i tre og MDF. Kombineres med 4 stk Pobbie spisestoler med svarte stolben i metall og svarte seter i fløyel.
Målene for bordet
- Diameter: 110 cm
- Høyde: 74 cm
Målene for stolen
- Høyde: 88 cm
- Sittehøyde: 41,5 cm
- Bredde: 42,5 cm
- Dybde: 53,3 cm
- Diameter: 110 cm
- Høyde: 74 cm
Målene for stolen
- Høyde: 88 cm
- Sittehøyde: 41,5 cm
- Bredde: 42,5 cm
- Dybde: 53,3 cm
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | GR22216 |
| Farge | Valnøtt/Svart |
| Serie | Bianca |
| Bruksområde | Innendørs |
| Materiale | MDF/Finer/Sammet |
| Produkttype | Spisegruppe |
| Sittedybde | 39 cm |
| Sitehøyde | 41,5 cm |
| Sittebredde | 44 cm |
| Antall Stoler | 4 |
