
Spisegruppe Venture Homemed Rundt Bianca Spisebord og 4 Valentina Stitcthes Spisestoler
SOMMERPRIS
fra7 999 kr
Velg Farge
Beskrivelse
Spisegruppe Bianca, med et rundt spisebord i MDF med finér, og bordben i tre og MDF. Kombineres med 4 stk Valentina Stitcthes spisestoler med dekorativ søm.
Bordets dimensjoner
- Diameter: 110 cm
- Høyde: 74 cm
Stolens dimensjoner
- Høyde: 76,5 cm
- Sittehøyde: 46,5 cm
- Bredde: 50 cm
- Dybde: 57 cm
- Diameter: 110 cm
- Høyde: 74 cm
Stolens dimensjoner
- Høyde: 76,5 cm
- Sittehøyde: 46,5 cm
- Bredde: 50 cm
- Dybde: 57 cm
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Antall Stoler | 4 |
| Sitehøyde | 46,5 cm |
| Sittebredde | 41 cm |
| Rygghøyde | 30 cm |
| Farge | Svart/Beige/Svart, Valnøtt/Beige/Svart, Valnøtt/Lysebeige/Sort |
| Sittedybde | 42,5 cm |
| Serie | Bianca |
| Bruksområde | Innendørs |
| Materiale | MDF/Finer/Polyester, MDF/Finer/Sammet |
| Type | Spisegruppe |




