
Spisegruppe Venture HomeMonte Carlo Spisebord og Valentina Stitcthes Spisestol
fra8 727 krfra10 909 kr
Spar 20 %
Kampanje
Velg Materiale
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Spisegruppe Monte Carlo, med et rundt spisebord i sort MDF med marmor papir og sorte bordben i MDF med marmor papir. Passer sammen med 4stk Valentina Stitcthes spisestoler med dekorsøm og sorte stolben i jern, samt beige seter i polyester lin.
Mål for Bordet
- Diameter: 110cm
- Høyde: 75cm
Mål for Stolen
- Høyde: 76,5cm
- Sittehøyde: 46,5cm
- Bredde: 50cm
- Dybde: 57cm
- Diameter: 110cm
- Høyde: 75cm
Mål for Stolen
- Høyde: 76,5cm
- Sittehøyde: 46,5cm
- Bredde: 50cm
- Dybde: 57cm
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Farge | Sort |
| Bruksområde | Innendørs |
| Produkttype | Spisegruppe |
| Sittedybde | 42,5 cm |
| Sitehøyde | 46,5 cm |
| Sittebredde | 41 cm |
| Materiale | Mikrofiber/Jern/HPL och MDF, Polyester linne/Jern/HPL och MDF, Sammet/Jern/HPL och MDF |
| Rygghøyde | 30 cm |
