




Spisegruppe Venture HomeOlivia med 4 Velvet Stitches Stoler
8 687 kr10 859 kr
Spar 20 %
Kampanje

Olivia med 4 Velvet Stitches Stoler
8 687 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Spisegruppe Venture Home Olivia med 4 Velvet Stitches stoler. Skap et iøynefallende blikkfang i hjemmets hjerte - her havner ingen på kanten!
Bordet kommer i en smakfull mocha-farge i MDF med en tynn, rund toppplate og tre sylinderformede ben som sitter samlet under bordets midtpunkt. Fargen har en lett dekkende effekt som fremhever materialets mønster og gir liv og bevegelse til bordet. Spisestolen har et heldekkende design med lett avrundet rygg og sete i beige polyesterstoff og ben i sort pulverlakkert metall.
Bordmål
- Høyde: 75 cm
- Diameter: 110 cm
- Mål mellom ben på langside: 48,9 cm
- Høyde til underside: 73 cm
Stolmål
- Bredde: 50 cm
- Høyde: 76,5 cm
- Dybde: 57 cm
Bordmål
- Høyde: 75 cm
- Diameter: 110 cm
- Mål mellom ben på langside: 48,9 cm
- Høyde til underside: 73 cm
Stolmål
- Bredde: 50 cm
- Høyde: 76,5 cm
- Dybde: 57 cm
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | GR22879 |
| Farge | Beige/Ek |
| Materiale | MDF,Faner |
| Topplate | MDF, finer |
| Type | Spisegruppe |
| Bruksområde | Innendørs |
| Rygghøyde | 34,5 cm |
| Diameter | 110 cm |
| Sittedybde | 57 cm |
| Sitehøyde | 46,5 cm |
| Sittebredde | 50 cm |
| Antall Stoler | 4 |
