



Spisegruppe Venture HomeParis med 6 Kungshamn Stoler
8 047 kr10 059 kr
Spar 20 %
Kampanje
- Midlertidig utsolgt
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Spisegruppe Paris fra Venture Home. Med et spisebord i svart MDF med finér og svarte bordben i jern. Matchet med 6 stk Kungshamn spisestoler med svarte stolben i jern og svarte seter i fløyel.
Bord
- Lengde: 190 cm
- Bredde: 90 cm
- Høyde: 75 cm
Stol
- Høyde: 76 cm
- Sittehøyde: 48,5 cm
- Bredde: 40 cm
- Dybde: 52 cm
- Lengde: 190 cm
- Bredde: 90 cm
- Høyde: 75 cm
Stol
- Høyde: 76 cm
- Sittehøyde: 48,5 cm
- Bredde: 40 cm
- Dybde: 52 cm
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | GR22093 |
| Farge | Sort |
| Uttrekkbart | Nei |
| Serie | Paris |
| Form bord | Rektangulær |
| Bruksområde | Innendørs |
| Materiale | MDF/Tre/Sammet |
| Produkttype | Spisegruppe |
| Sittedybde | 42 cm |
| Sitehøyde | 48,5 cm |
| Sittebredde | 40 cm |
| Antall Stoler | 6 |
