






Spisegruppe Venture HomePlake med 4 Pobbie Stoler Design med Svingfunksjon KunstlærValnøtt/Sort
SOMMERPRIS
4 199 kr
Farge: Valnøtt/Svart

Plake med 4 Pobbie Stoler Design med Svingfunksjon Kunstlær
Valnøtt/Sort4 199 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Matgruppe Venture Home Plake med 4 Pobbie Stoler Design med Svivelfunksjon Kunstlær er en matgruppe med et rundt spisebord med metallben og en bordplate av MDF. Det følger med fire spisestoler i en heltrukket design med svivelfunksjon, ramme og ben i svart pulverlakkert metall med en lett avrundet rygg og sete i polstret kunstlær med dekorativ søm. Enkel montering kreves.
Varemerke
Beskrivelse
Matgruppe Venture Home Plake med 4 Pobbie Stoler Design med Svivelfunksjon Kunstlær er en matgruppe med et rundt spisebord med metallben og en bordplate av MDF. Det følger med fire spisestoler i en heltrukket design med svivelfunksjon, ramme og ben i svart pulverlakkert metall med en lett avrundet rygg og sete i polstret kunstlær med dekorativ søm. Enkel montering kreves.
Mål Bord
- Diameter: 100 cm
- Høyde: 75 cm
- Mål mellom ben langside: 49 cm
- Høyde til underside av bord: 73 cm
Mål Stol
- Bredde: 44 cm
- Dybde: 54 cm
- Høyde: 88 cm
Annet
- Materiale bordplate: MDF
- Materiale bordben: Metall
- Materiale sete: Kunstlær
- Diameter: 100 cm
- Høyde: 75 cm
- Mål mellom ben langside: 49 cm
- Høyde til underside av bord: 73 cm
Mål Stol
- Bredde: 44 cm
- Dybde: 54 cm
- Høyde: 88 cm
Annet
- Materiale bordplate: MDF
- Materiale bordben: Metall
- Materiale sete: Kunstlær
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | GR19683 |
| Farge | Valnøtt/Svart |
| Diameter | 100 cm |
| Rygghøyde | 40 cm |
| Sittebredde | 44 cm |
| Materiale | MDF/Metall/Kunstlær |
| Type | Spisegruppe |
| Serie | Plake |
| Antall Stoler | 4 |
| Form bord | Rundt |
| Sitehøyde | 48 cm |
| Montering | Ja - lettere |
| Uttrekkbart | Nei |
| Topplate | MDF |
| Bruksområde | Innendørs |
| Sittedybde | 39 cm |
| Ileggsplate | Nei |


