
Spisegruppe Venture HomePlaza med 4stk Arrow Stoler
fra6 159 krfra7 699 kr
Spar 20 %
Kampanje
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
La deg inspirere av denne trendy spisegruppen med luksuriøs design! Spisebordet Plaza i en elegant svart finish sammen med Venture Homes fløyelsstoler Arrow i en lekker fargeskala.
Mål Bord
- Diameter: 100 cm
- Høyde: 75 cm
Mål Stol
- Bredde: 58 cm
- Dybde: 61 cm
- Høyde: 79 cm
- Diameter: 100 cm
- Høyde: 75 cm
Mål Stol
- Bredde: 58 cm
- Dybde: 61 cm
- Høyde: 79 cm
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | GR24111V |
| Ben | Stål |
| Materiale | MDF |
| Serie | Plaza |
| Form bord | Rundt |
| Type | Spisegruppe |
| Bruksområde | Innendørs |
| Sittedybde | 61 cm |
| Sitehøyde | 79 cm |
| Sittebredde | 58 cm |
| Antall Sitteplasser | 4 |
| Farge | Sort/Grå, Svart/Svart |


