
Spisegruppe Venture HomePlaza med 4stk Polar Stoler
fra3 471 kr
utvalgte på
Kampanje
Velg Farge
Velg Sittebredde
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Med sin elegante svarte bordplate passer Venture Homes runde spisebord Plaza perfekt til både hverdag og fest! Her sammen med de komfortable spisestolene Polar i en lekker fargeskala.
Mål Bord
- Diameter: 100 cm
- Høyde: 75 cm
- Diameter: 100 cm
- Høyde: 75 cm
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Ben | Stål |
| Serie | Plaza |
| Form bord | Rundt |
| Bruksområde | Innendørs |
| Materiale | MDF |
| Produkttype | Spisegruppe |
| Antall Sitteplasser | 4 |
| Farge | Brun/Svart, Grå/Sort, Hvit/Grå, Hvit/Hvit, Hvit/Lyesgrå, Hvit/Svart, Lysgrå/Svart, Sort, Sort/Grå, Sort/Messing, Svart/Beige, Svart/Brun, Svart/Lysgrå, Svart/Svart |
| Sittedybde | 43, 44, 52, 53, 54, 58 cm |
| Sitehøyde | 81, 86, 87, 88, 85,3, 94,5 cm |
| Sittebredde | 42, 44, 42,5, 43,5, 45,5 cm |














