





Spisegruppe Venture HomePlaza med 4stk Velvet Deluxe StolerSort/Lysegrå/Sort
5 727 kr7 159 kr
Spar 20 %
Kampanje
tom 18/5
Farge: Svart/Lysegrå/Svart
- Midlertidig utsolgt
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Spisebord Plaza i en klassisk stil med elegant bordplate. Bordet følger med Venture Homes populære spisestoler Velvet. En kombinasjon som skaper en varm, naturlig og innbydende følelse til rommet.
Mål Bord
- Diameter: 100 cm
- Høyde: 75 cm
Mål Stol
- Bredde: 50 cm
- Dybde: 66 cm
- Høyde: 88,5 cm
- Diameter: 100 cm
- Høyde: 75 cm
Mål Stol
- Bredde: 50 cm
- Dybde: 66 cm
- Høyde: 88,5 cm
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | GR24122 |
| Farge | Svart/Lysegrå/Svart |
| Antall Sitteplasser | 4 |
| Ben | Stål |
| Sittedybde | 66 cm |
| Sitehøyde | 88,5 cm |
| Sittebredde | 50 cm |
| Serie | Plaza |
| Form bord | Rundt |
| Bruksområde | Innendørs |
| Materiale | MDF |
| Produkttype | Spisegruppe |




