





Spisegruppe Venture HomePlaza med 4stk Velvet Deluxe StolerSort/Sort Sammet/Sort
SOMMERPRIS
7 339 kr
Farge: Sort

Plaza med 4stk Velvet Deluxe Stoler
Sort/Sort Sammet/Sort7 339 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Spisebord Plaza i en klassisk stil med elegant bordplate. Bordet følger med Venture Homes populære spisestoler Velvet. En kombinasjon som skaper en varm, naturlig og innbydende følelse til rommet.
Mål Bord
- Diameter: 100 cm
- Høyde: 75 cm
Mål Stol
- Bredde: 50 cm
- Dybde: 66 cm
- Høyde: 88,5 cm
- Diameter: 100 cm
- Høyde: 75 cm
Mål Stol
- Bredde: 50 cm
- Dybde: 66 cm
- Høyde: 88,5 cm
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | GR24142 |
| Farge | Sort |
| Antall Sitteplasser | 4 |
| Sitehøyde | 88,5 cm |
| Sittebredde | 50 cm |
| Ben | Stål |
| Sittedybde | 66 cm |
| Serie | Plaza |
| Form bord | Rundt |
| Bruksområde | Innendørs |
| Materiale | MDF |
| Type | Spisegruppe |





