



Spisegruppe Venture HomePlaza med 4stk Velvet StolerSort/Blå
6 309 kr
Farge: Sort/Blå

Plaza med 4stk Velvet Stoler
Sort/Blå6 309 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
En moderne spisegruppe i flatterende design! Spisebordet Plaza kombineres med de elegante spisestolene i Velvet-serien. La denne vakkert matchede spisegruppen med en kunstnerisk følelse bli et naturlig samlingssted i hjemmet ditt.
Mål Bord
- Diameter: 100 cm
- Høyde: 75 cm
- Diameter: 100 cm
- Høyde: 75 cm
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | GR24128 |
| Farge | Sort/Blå |
| Sittedybde | 57 cm |
| Sitehøyde | 76,5 cm |
| Sittebredde | 50 cm |
| Ben | Stål |
| Serie | Plaza |
| Form bord | Rundt |
| Bruksområde | Innendørs |
| Materiale | MDF |
| Produkttype | Spisegruppe |
| Antall Sitteplasser | 4 |















