







Spisegruppe Venture HomePolar med 6stk Arctic Stoler
8 231 kr10 289 kr
Spar 20 %
Kampanje
- Midlertidig utsolgt
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Praktiske khakifargede spisestoler i Artic-serien sammen med storslåtte spisebord fra Polar. Her får du en kombinasjon som er lys, robust og moderne. Samle familien for gode middager og samvær!
Mål Bord
- Bredde: 100 cm
- Lengde: 240 cm
- Høyde: 75 cm
Mål Stol
- Bredde: 49 cm
- Dybde: 48 cm
- Høyde: 82 cm
- Bredde: 100 cm
- Lengde: 240 cm
- Høyde: 75 cm
Mål Stol
- Bredde: 49 cm
- Dybde: 48 cm
- Høyde: 82 cm
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | GR24277 |
| Produkttype | Spisegruppe |
| Materiale | MDF |
| Form bord | Rektangulær |
| Bruksområde | Innendørs |
| Serie | Polar |
| Ben | Stål |
| Farge | Hvit |
| Sittebredde | 49 cm |
| Sittedybde | 48 cm |
| Antall Sitteplasser | 6 |
| Sitehøyde | 82 cm |
