
Spisegruppe Venture HomePolar med 6stk Stoler
fra6 231 krfra7 789 kr
Spar 20 %
Kampanje
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Å kjøpe et ferdigkomponert spisegruppe er både trendy og praktisk! Her kombinerer vi Venture Homes spisebord Polar sammen med de komfortable spisestolene Polar. La hjemmets hjerte preges av din nye iøynefallende spisegruppe.
Mål Bord
- Bredde: 90 cm
- Lengde: 180 cm
- Høyde: 75 cm
Mål Stol
- Bredde: 42 cm
- Dybde: 44 cm
- Høyde: 94,5 cm
- Bredde: 90 cm
- Lengde: 180 cm
- Høyde: 75 cm
Mål Stol
- Bredde: 42 cm
- Dybde: 44 cm
- Høyde: 94,5 cm
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | GR24187V |
| Ben | Stål |
| Materiale | MDF |
| Serie | Polar |
| Form bord | Rektangulær |
| Type | Spisegruppe |
| Bruksområde | Innendørs |
| Antall Sitteplasser | 6 |
| Farge | Hvit/Grå, Hvit/Lyesgrå, Hvit/Svart/Hvit |
| Sittedybde | 44, 53 cm |
| Sitehøyde | 87, 94,5 cm |
| Sittebredde | 42, 44 cm |



