






Spisegruppe Venture HomeStone med 4 Modesto StolerMocka/Brun
11 871 kr14 839 kr
Spar 20 %
Kampanje
tom 7/4
Farge: Brun

Stone med 4 Modesto Stoler
Mocka/Brun11 871 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.

Velkommen hjem til et sjarmerende sentrum! Vårt ovale spisebord Stone imponerer med sitt motebevisste design. Bordet har en vakker bordplate i MDF med finer og to dekorative sylinderformede understell i metall. Her sammen med motebevisste spisestoler fra Modesto-serien. Stolen er fullt kledd i fluffy stoff med stilrene slanke stolben i metall. Den lett avrundede ryggen og den polstrede seteputen gir ekstra komfort og forlenger hyggelige måltider rundt spisebordet. Sitt komfortabelt med venner og familie!
Varemerke
Beskrivelse
Velkommen hjem til et sjarmerende sentrum! Vårt ovale spisebord Stone imponerer med sitt motebevisste design. Bordet har en vakker bordplate i MDF med finer og to dekorative sylinderformede understell i metall. Her sammen med motebevisste spisestoler fra Modesto-serien. Stolen er fullt kledd i fluffy stoff med stilrene slanke stolben i metall. Den lett avrundede ryggen og den polstrede seteputen gir ekstra komfort og forlenger hyggelige måltider rundt spisebordet. Sitt komfortabelt med venner og familie!
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | GR23042 |
| Farge | Brun |
| Dybde | 54 cm |
| Høyde | 79,5 cm |
| Sittedybde | 42 cm |
| Sitehøyde | 47,5 cm |
| Sittebredde | 48 cm |
| Antall Stoler | 4 |
| Bredde | 48 cm |
| Serie | Stone |
| Type | Spisegruppe |
| Bruksområde | Innendørs |

