






Spisegruppe Venture HomeStone med 4 Tempe StolerSort/Eik
SOMMERPRIS
9 799 kr
Farge: Svart/Eik

Stone med 4 Tempe Stoler
Sort/Eik9 799 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Sett tonen i stuen med en trendy spisegruppe! Vårt ovale spisebord Stone imponerer med sitt motebevisste design. Bordet har en vakker bordplate i MDF med finer og to dekorative sylindriske stammer i metall. Her i trendy kombinasjon med spisestoler fra serien Tempe. Stolen har en klassisk design av en rustikk stol med lett utsvungne ben i stål og en sete i tre. Skap en personlig følelse i stuen!
Varemerke
Beskrivelse
Sett tonen i stuen med en trendy spisegruppe! Vårt ovale spisebord Stone imponerer med sitt motebevisste design. Bordet har en vakker bordplate i MDF med finer og to dekorative sylindriske stammer i metall. Her i trendy kombinasjon med spisestoler fra serien Tempe. Stolen har en klassisk design av en rustikk stol med lett utsvungne ben i stål og en sete i tre. Skap en personlig følelse i stuen!
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | GR23047 |
| Farge | Svart/Eik |
| Sittedybde | 37 cm |
| Sittebredde | 36 cm |
| Bredde | 36 cm |
| Dybde | 51 cm |
| Høyde | 85 cm |
| Sitehøyde | 45 cm |
| Serie | Stone |
| Bruksområde | Innendørs |
| Type | Spisegruppe |
| Antall Stoler | 4 |


