
Spisegruppe Venture HomeTempe med 2 Polar Stoler Fløyel
fra2 839 krfra3 549 kr
Spar 20 %
Kampanje
Velg Farge
- Midlertidig utsolgt
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Spisegruppe Venture Home Tempe med 2 Polar stoler. En sjarmerende spisegruppe for to - perfekt for det lille kjøkkenet! Dette spisebordet fra Tempe-serien har en klassisk, kvadratisk form og en tidløs svart farge.
Bordplaten er i svart MDF og bordbenene i svart metall. Her i en smakfull kombinasjon med to spisestoler fra Polar-serien i en champagnefarget nyanse. Stolen har et heldekkende design med en avrundet rygg og sete i beige fløyelsstoff med myk polstring og ben i svart pulverlakkert metall. Slipp å kompromisse mellom komfort og design!
Bordmål
- Høyde: 75 cm
- Lengde: 80 cm
- Bredde: 80 cm
- Mål mellom ben langside: 74 cm
- Høyde til underside: 73 cm
Stolmål
- Bredde: 44 cm
- Høyde: 88 cm
- Dybde: 53 cm
Bordmål
- Høyde: 75 cm
- Lengde: 80 cm
- Bredde: 80 cm
- Mål mellom ben langside: 74 cm
- Høyde til underside: 73 cm
Stolmål
- Bredde: 44 cm
- Høyde: 88 cm
- Dybde: 53 cm
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Topplate | MDF |
| Bruksområde | Innendørs |
| Materiale | MDF,Stål |
| Produkttype | Spisegruppe |
| Sittedybde | 53,3 cm |
| Sitehøyde | 41,5 cm |
| Sittebredde | 44 cm |
| Antall Stoler | 2 |
| Farge | Beige/Svart, Svart/Svart |


