
Massasjestol LykkeCozy
fra9 990 kr
Velg Farge
- Midlertidig utsolgt
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Massasjestol fra Lykke med gyngefunksjon, varmefunksjon og justerbar fotstøtte.
Produktinformasjon
- El 100-240V ~ 50-60Hz 0.5A / 12.0V - 1.0V 12.0W
- Varmefunksjon
- 8 forskjellige vibrasjonsnivåer
- 5 forskjellige massasjeprogrammer
- 4 separat justerbare massasjeområder (øvre rygg, nedre rygg, lår og legg)
- Justerbar til liggende posisjon
- Sertifikat CE, ROHS, EMC, LVD
- El 100-240V ~ 50-60Hz 0.5A / 12.0V - 1.0V 12.0W
- Varmefunksjon
- 8 forskjellige vibrasjonsnivåer
- 5 forskjellige massasjeprogrammer
- 4 separat justerbare massasjeområder (øvre rygg, nedre rygg, lår og legg)
- Justerbar til liggende posisjon
- Sertifikat CE, ROHS, EMC, LVD
Egenskaper
| Varemerke | Lykke |
|---|---|
| Materiale | Stål/PU-lær |
| Produkttype | Massasjestol |
| Garanti | 12 månader |
| Høyde | 101 cm |
| Lengde | 75 cm |
| Bredde | 88 cm |
| Maks Brukervekt | 150 Kg |
| Vekt | 35 kg |
| Farge | Brun, Sort |


