







Lenestol Venture HomeRile med Fotpall
4 279 kr5 349 kr
Spar 20 %
Kampanje

Rile med Fotpall
4 279 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Si hei til Rile, en stilig og tidløs lenestol med tilhørende pall, perfekt for deg som setter pris på både komfort og design. Med sine whitewash-ben og en sete kledd i beige stoff, utstråler Rile en harmonisk og sofistikert følelse som smelter inn i de fleste hjem og interiørstiler.
Den gjennomtenkte designen kombinerer eleganse med funksjon, noe som gjør Rile til det perfekte stedet for avslapning - uansett om du ønsker å nyte et rolig øyeblikk alene eller en god bok i ditt favorittrom.
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | GR24628 |
| Kolleksjon | Aqua |
| Farge | Beige |
| Materiale | Polyester |
| Serie | Rile |
| Type | Lenestol |
| Bruksområde | Innendørs |
| Dybde | 74 cm |
| Høyde | 77 cm |
| Bredde | 67 cm |
