
Hylleknekt LundbergsAnders Furu
fra99 kr/stLaveste totalpris 396,-
Velg Høyde
Beskrivelse
Hylleknekt i ubehandlet furu med forhåndsborrede hull og nøkkelhullsbeslag, samt tilpasset til Lundbergs vinduskarm og hobbyplater.
Egenskaper
| Varemerke | Lundbergs |
|---|---|
| Farge | Ubehandlet Furu |
| Materiale | Furu |
| Serie | Anders |
| Type | Konsoll |
| Bredde | 20 mm |
| Dybde | 150, 180, 240 mm |
| Høyde | 150, 180, 240 mm |
