
Hylleknekt LundbergsCarl Furu
fra95 kr/stLaveste totalpris 380,-
Prispresset
Velg Bredde
Velg Høyde
Beskrivelse
Hylleknekt i ubehandlet furu med forhåndsborrede hull og nøkkelhullbeslag, samt tilpasset Lundbergs vinduskarmer og hobbyplater.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Lundbergs |
|---|---|
| Farge | Ubehandlet Furu |
| Materiale | Furu |
| Serie | Carl |
| Type | Konsoll |
| Dybde | 140, 180, 250 mm |
| Høyde | 200, 265, 350 mm |
| Bredde | 30, 40 mm |
