
Hylleknekt LundbergsCarl FuruBxHxD 30x265x180 mm
95 kr/stLaveste totalpris 380,-
Prispresset
Bredde
Høyde
Beskrivelse
Hylleknekt i ubehandlet furu med forhåndsborrede hull og nøkkelhullbeslag, samt tilpasset Lundbergs vinduskarmer og hobbyplater.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Lundbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | 12142 |
| Dybde | 180 mm |
| Høyde | 265 mm |
| Bredde | 30 mm |
| Farge | Ubehandlet Furu |
| Materiale | Furu |
| Serie | Carl |
| Type | Konsoll |
| EAN-nr | 7392118121429 |

