Beskrivelse
Hylleknekt i ubehandlet eik med forborede hull og nøkkelhullsbeslag, samt tilpasset Lundbergs vinduskarmer og hobbyplater.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Lundbergs |
|---|---|
| Type | Konsoll |
| Materiale | Eik |
| Bredde | 20 mm |
| Serie | Erik |
| Farge | Ubehandlet Eik |
| Høyde | 150, 180, 240 mm |
| Dybde | 150, 180, 240 mm |

