












Matstol Venture HomeComfort
1 175 kr1 469 kr
Spar 20 %
Kampanje

Comfort
1 175 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.

Produktet er FSC®-sertifisert (FSC®C177288), noe som betyr at det består av tre fra ansvarlig skogbruk, et skogbruk som tar hensyn til mennesker og miljø. Utforsk enkelheten i den stilfulle stolen, perfekt for spisebordet. Med en lys grå farge og ben i tretoner gir den en moderne touch til interiøret ditt.
Varemerke
Beskrivelse
Produktet er FSC®-sertifisert (FSC®C177288), noe som betyr at det består av tre fra ansvarlig skogbruk, et skogbruk som tar hensyn til mennesker og miljø. Utforsk enkelheten i den stilfulle stolen, perfekt for spisebordet. Med en lys grå farge og ben i tretoner gir den en moderne touch til interiøret ditt.
Stolen er laget av polyesterlin for en komfortabel sitteopplevelse og har stålben for stabilitet og langvarig bruk.
Den lysegrå fargen og trebenene skaper en harmonisk kombinasjon som passer inn i forskjellige interiørstiler.
Gi spisebordet ditt en oppgradering med denne stilige og komfortable stolen, perfekt for hyggelige måltider med familie og venner.
Den lysegrå fargen og trebenene skaper en harmonisk kombinasjon som passer inn i forskjellige interiørstiler.
Gi spisebordet ditt en oppgradering med denne stilige og komfortable stolen, perfekt for hyggelige måltider med familie og venner.
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 27702-165 |
| Farge | Grey |
| Materiale | Polyester Linen/Steel |
| Serie | Comfort |
| Type | Spisestol |
| Bruksområde | Innendørs |
| Dybde | 61 cm |
| Høyde | 92 cm |
| Bredde | 58 cm |
| EAN-nr | 7340220822932 |